Aktualności


REGENERACJA FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH DPF:

 

W przypadku długotrwałej jazdy miejskiej, na krótkich odcinkach, nie ma możliwości podniesienia temperatury spalin w wystarczającym stopniu, gdyż następujące wówczas procesy regeneracji, przy zbyt dużym zapełnieniu filtra mogłyby spowodować uszkodzenie filtra DPF z powodu wytworzenia w nim nadmiernej temperatury. Przy zbyt dużym zapełnieniu filtr może się zatkać, co spowoduje przejście silnika w tryb awaryjny i gwałtowne zmniejszenie mocy. Niezbędne jest zatem odbycie jazdy regeneracyjnej. 

 

W razie niesprawności jakichkolwiek podzespołów silnika (np. świeca żarowa, wtryskiwacz, turbosprężarka), sterownik nie pozwoli na aktywną regenerację poprzez podniesienie temperatury spalin, aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu silnika. 

Jeśli jazda regeneracyjna nie zostanie odbyta lub nie przyniesie zadowalającego rezultatu, a masa sadzy przekroczy ustaloną wartość graniczną, zapali się kontrolka "układu żarzenia świec" oraz pojawi się komunikat o konieczności weryfikacji problemu w serwisie BMW.

  

Zazwyczaj serwisy zaproponują Państwu zakup nowego filtra za kilka tysięcy złotych.

 

Nasza procedura diagnostyczna polega na zdiagnozowaniu przyczyny powstania problemu z filtrem oraz przeprowadzeniu jego regeneracji wymuszonej przez tester diagnostyczny.

 

Koszt kompleksowej usługi regeneracji to 400-500zł.

Istnieje możliwość dojazdu do Klienta (opcja dodatkowo płatna).

Szczegóły pod nr tel. 690 507 400.

 

 

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA STEROWNIKÓW:

Komputerową diagnostykę sterowników wykonujemy za pomocą profesjonalnego testera diagnostycznego. Urządzenie to pozwala na odczyt i kasowanie błędów sterownika silnika ECU, systemów ABS/ASR/ESP, Airbag, Climatronic oraz wielu innych, zainstalowanych w samochodzie marki BMW. Ponadto umożliwia podgląd parametrów rzeczywistych pracy silnika, adaptację poszczególnych podzespołów oraz pomiary sygnałów przesyłanych między sterownikami i czujnikami. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykryć szybko i precyzyjnie każdą usterkę oraz sprawnie ją usunąć.

Koszt diagnostyki komputerowej w autoryzowanej stacji to ok. 500zł. Skorzystaj z naszej okazyjnej oferty, która pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

 

Cena diagnostyki komputerowej wraz z kasowaniem błędów to 80zł 

Istnieje możliwość dojazdu do Klienta (opcja dodatkowo płatna).

Zadzwoń!  Kontakt po nr tel. 690 507 400.

 

 

KASOWANIE INSPEKCJI SERWISOWYCH:

 Niejednokrotnie po wykonaniu przeglądu okresowego, przewidzianego przez BMW, warsztaty niezależne (ze względu na brak profesjonalizmu, bądź uwarunkowania techniczne) nie wyłączają informacji, o konieczności jego realizacji. W takiej sytuacji służymy Państwu pomocą.

 

Resetujemy wskazania o konieczności:

  • wykonania przeglądu okresowego
  • wykonania inspekcji olejowej
  • wykonania wymiany płynu hamulcowego
  • wymiany klocków hamulcowych
  • wykonania przeglądu technicznego (diagnostycznego)

 

Koszt usługi zawiera się w przedziale 30zł - 100zł.

Szczegóły pod nr tel. 690 507 400.

 

 

PROGRAMOWANIE/ZMIANA OPCJI I USTAWIEŃ FABRYCZNYCH:

Jeśli chcieliby Państwo zmienić fabryczne ustawienia swojego samochodu i dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb, nasz serwis służy pomocą. Umożlwiamy konfigurację m.in. sterownika centralnego zamka (włączenie/wyłączeniu samoczynnego ryglowania po przekroczeniu danej prędkości lub czasu), oświetlenia (follow home - funkcja odprowadzania do domu z ustawieniem czasu, sygnalizacja zamykania/otwierania auta), czy zestawu wskaźników (włączenie/wyłączenie sygnalizacji o oblodzeniu na wyświetlaczu).

Zmiany te generalnie nie są dostępne w autoryzowanych serwisach.

Ta wyjątkowa oferta pozwala dopasować ustawienia tak, aby były one dla Państwa jak najbardziej komfortowe.

 

Okazyjna cena to 100zł. Skorzystaj już dziś!

Istnieje możliwość dojazdu do Klienta (opcja dodatkowo płatna).

Szczegóły pod nr tel. 690 507 400. Zapraszamy!